Mapa strony

TRIXIE COME TOGETHER 2016-fotorelacja

W dniach 08-09 września firma Hobby była gospodarzem „Come Together” – międzynarodowego zjazdu partnerów i dystrybutorów marki Trixie.

Połączone zespoły niemieckiego producenta i polskiego gospodarza postarały się, by to wydarzenie stało się ekscytującą mieszanką biznesu i rozrywki.
W trakcie spotkania goście zapoznali się z nowościami produktowymi i mieli możliwość odbycia rozmów poruszających merytoryczne zagadnienia zarówno w obrębie marki Trixie, jak i flagowych marek własnych Hobby; Vitapol, Lolo Pets czy Lolo Pets Classic.

W dalszej części została zaprezentowana firma Hobby. Wizycie gości towarzyszyła bankietowa atmosfera, której częścią stał się plenerowy pokaz agility przeprowadzony przez zaprzyjaźniony klub z Bydgoszczy. Pozostałe atrakcje były skoncentrowane na próbie przybliżenia regionalnych atutów. Były to m.in.: rejsy rzeczne, przejażdżki zabytkową kolejką, zwiedzanie ciekawych miejsc i zabytków, w końcu bogate i liczne uczty pełne miejscowych przysmaków.

Tegoroczne „Come Together” utrwaliło i wzmocniło istniejące już relacje miedzy firmą Hobby a jej partnerami oraz wniosło powiew świeżości i zaskoczyło biznesową kreatywnością, a także stało się kolejną cegiełką na rzecz promocji regionu oraz polskiej przedsiębiorczości.