Mapa strony

Lolo Pets Classic na targach PET FAIR

Za nami szesnasta edycja Międzynarodowych Targów Zoologicznych PET FAIR, która odbyła się w Łodzi w dniach 15 – 17 września. To jedna z kluczowych imprez zoologicznych, odbywająca się co dwa lata w Polsce. Podczas trzech dni targów, halę Expo Łódź odwiedziło około tysiąca osób związanych z pet biznesem, ale także samych właścicieli zwierząt.
 
Wystawców z Polski oraz z zagranicy prezentujących portfolio swoich firm było ponad 150, a do dyspozycji mieli 6 tys. m2.
 
Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć i nas. Z dumą przybliżyliśmy odwiedzającym całą gamę naszych produktów, zarówno tych topowych jak i nowości.
Jeśli chodzi o Lolo Pets Classic to już niedługo na sklepowych półkach zobaczymy nową serię przekąsek dla psów 100% mięsnych -"Pause Snack". Nasi czworonożni klienci mieli okazję poznać ich smak, z radością stwierdzamy, że ten test przeszliśmy bez zarzutu.
 
Przygotowaliśmy dla naszych stałych klientów, ale i tych chcących rozpocząć współpracę z firmą Hobby ciekawą ofertę targową. Zainteresowanie nią, jak i cały stoiskiem przerosło nasze oczekiwania. Chętnych nie zabrakło także na naszych trzech szkoleniach, które odbyły się pod hasłami: "Nowości produktowe: Pies i Kot", "Nowości produktowe: Terrarystyka i Akwarystyka" i "Program Partnerski Moby Dick".
 
Tegoroczne targi stały się zatem doskonałą okazją do wymieniania handlowych doświadczeń, a rozmowy z przedstawicielami zoologicznego biznesu pozwolą nam wzbogacać naszą ofertę i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Dziękujemy za tak liczne przybycie i do zobaczenia za dwa lata!