Mapa strony

Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu


W końcu nastało lato! Tak, to już 21 czerwca. Słońce, ciepłe wieczory i piękna pogoda sprzyjają częstszym wizytom na świeżym powietrzu. Dla psów to najszczęśliwszy okres w roku, bo nie ma nic przyjemniejszego niż długie spacery po lesie albo spędzenie całego dnia na ogrodzie.
Pamiętajmy jednak, że zwierzaki potrzebują trochę ruchu i stymulacji. Zostawiając je samym sobie, po powrocie z pracy może nas spotkać niemiła (albo miła) niespodzianka w postaci podkopu do Chin na środku ogrodu. Wszystko ok, jeśli musicie wkopać kilkunastoletnie drzewo, gorzej jak macie świeżo położony trawnik.
Dlatego przychodzimy wam z pomocą! Oto kilka gadżetów, które umilą wam i waszym podopiecznym czas spędzany na zewnątrz.
 
Zabawki dla sportowców
               
Dla wszystkich zapalonych sportowców i kibiców – zabawki/piłki:
LO-54048
LO-54038


Oraz dla tych, którzy potrzebują trochę więcej aktywności i rywalizacji:
LO-54062
LO-54091

Zabawki dla wymagających

Dla psów i właścicieli o specjalnych wymaganiach proponujemy zabawki marki Trixie z serii Soft and Strong (akcesoria z termoplastycznej gumy):

 
 

lub Fun Timer – wyjątkową zabawkę, która jest jednocześnie bawi i uczy:
 
 

Nagrody i smakołyki

Pamiętajcie, aby w trakcie zabawy wzmacniać pożądane zachowania i nagradzać psa smakołykami, pieszczotami lub przy pomocy klikera. Polecamy nowość marki Lolo Pets Classic – dropsy z witaminami:
LO-81021

lub dla małych ras – ciasteczka Mini Mix:
LO-80615


Dla spacerowiczów

Dla tych właścicieli (i psów), co preferują spokojniejszą aktywność w postaci długich, wieczornych spacerów w lesie lub parku polecamy nowości marki Flexi – smycze z serii Collection w nowych, letnich kolorach:


 
Nie marnujcie więc ani chwili i zabierzcie swoje zwierzaki na spacer po lesie albo po prostu pobawcie się z nimi trochę dłużej – na pewno sprawicie im mnóstwo radości.